דצמבר

10

1111

כלות שלי,

אולי כדאי שנתחיל ממה זה שרוולון?

סוג של חולצה קצרה, בעצם לרוב, רק השרוולים של החולצה או ז'קט קצר או שַל שנועדו להשלמת המראה. לשרוולון גִזרות רבות: גזרה רופפת ונשפכת או אחת שנצמדת לגוף וממשיכה את השמלה, גזרה ויקטוריאנית מבד קשיח או גזרת פעמון בשרוולים. ישנן אפשרויות רבות גם בנושא המִפתח הקדמי, ניתן לבחור בשרוולון המכסה יותר את הידיים, אך נדיב באזור המחשוף. אפשר גם לבחור בשרוולון הסגור, המשווה מראה צנוע יותר. ניתן אף לשלב בשרוולון פריטים מגוונים כגון כפתורים, שרוך סאטן, פסי תחרה, פרחים ועוד בכדי להכניס קצת פלפל לעניינים.

במזג אויר קריר הוא לא רק פריט אופנתי אלא אף בהחלט גם עזר להתחממות, עד כדי כיסוי מפרווה בימים הקרים מאוד.

אצלנו בישראל, בשל הטקס הדתי, נהוג במעמד החופה לכסות את עצמך בשרוולון או בשַל. אני אומרת שזו רק סיבה למסיבה, כי הרי השרוולון הוא גם פריט אופנתי ושיקי שלא חייבים סיבה בכדי ללבוש אותו.

 

בפוסט הבא אספר לכן על שרוולונים נוספים וגם אתן טיפים לבחירת השרוולון המושלם…

Images taken from: weddingchicks.comshefinds.comweddingsbylilly.com, 100layercake.com/blog, stylemepretty.com, poshveils.com, ruffledblog.com

 
שלחו תגובה
אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, פוגעות בפרטיות, מזיקות, פוגעות בריגשות הציבור, מפרות זכויות קניין רוחני ותגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה. האתר לבנות שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעתו ושומר את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

Current day month ye@r *

Trackbacks/Pingbacks

  1.  משתמש אנונימי (לא מזוהה)